Kontakt

ul. Brukowa 8
91-341 Łódź
tel. kom. 602 701 201
biuro@eko-dach.pl

O firmie

Firma Eko-Dach jest firmą ogólnobudowlaną świadczącą swoje usługi od 1987 r. Zakres naszej działalności obejmuje prace budowlane i dekarskie, wykonujemy:  przede wszystkim usługi dekarskie.

Specjalizujemy się w remontach pokryć dachowych każdego rodzaju, na dużych obiektach przemysłowych i komunalnych, oferujemy materiały renomowanych firm, które są gwarancją najwyższej jakości a doświadczenie naszej firmy zdobyte wieloletnią pracą gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług

Nasza kadra Na bieżąco podnosimy kwalifikacje naszych pracowników poprzez kursy i szkolenia z nowych typów materiałów i technik dekarskich wszyscy nasi pracownicy posiadają badania do prac na wysokości, kursy z alpinizmu przemysłowego oraz ubezpieczenie OC i NW.

Jeśli pragną Państwo dowiedzieć się więcej szczegółów o firmie proszę kliknąć kontakt. Jeśli natomiast szukają Państwo określonej usługi to zapraszamy do wybrania ogólnej kategorii, zapoznania się ze specyfikacją danego rodzaju prac i kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów wynikających z Państwa zamówienia.