O nas

Eko-Dach jest firmą rodzinną, świadczącą swoje usługi od 1988 r. Zakres naszej działalności obejmuje prace dekarskie. Od początku działalności firmy dbamy o to, aby nasze usługi cechowała wysoka jakość, a Klienci, którzy nawiązali z nami współpracę pozostali na lata.

Specjalizujemy się w remontach pokryć dachów płaskich na dużych obiektach przemysłowych i komunalnych (fabryki, hale, spółdzielnie mieszkaniowe).

Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm jak i osób prywatnych z obiektami o powierzchni nie mniejszej niż 200m2. Na podstawie oględzin ustalamy zakres potrzebnych prac, czas wykonania i wartość zlecenia.

Na bieżąco podnosimy kwalifikacje naszych pracowników poprzez kursy i szkolenia z nowych typów materiałów i technik dekarskich. Cała nasza kadra posiada badania do prac na wysokości, kursy z alpinizmu przemysłowego oraz ubezpieczenie OC i NW.

Wykorzystujemy materiały renomowanych firm, a nasze doświadczenie zdobyte wieloletnią pracą gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze specyfikacją danego rodzaju prac i omówienia szczegółów wynikających z Państwa zamówienia.

Skontaktuj się z nami

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 15:00

Adres firmowy

ul. Brukowa 8, 91-341 Łódź

Telefon

+48 602 701 201

Adres email